Volná diskuze

Informace o fóru a jeho pravidlech.
Člen Rady Akademie

Volná diskuze

Příspěvekod Tyelpe » 30 črc 2011 19:21

V tomto tématu mohou diskutovat i neregistrovaní návštěvníci...

Člen Rady Akademie

Re: Volná diskuze

Příspěvekod Saezar » 11 říj 2011 10:42

Máte otázky spjaté s Jediismem? Chcete je položit lidem, jež se na cestu Síly vydali? Jistě vám rádi odpoví...
Jen žádný strach... na tomto fóru předsudky pozbyly moc.

Anette Olzon odpověděla na otázku "What is dumbest question you have ever been asked?" (Jaká je nejhloupější otázka která Vám kdy byla položena?) takto: "None, there are no dumb questions.. 'cause if the person asking the question feels that she/he wants to know it, it's not a dumb question for them." (Žádná, hloupé otázky neexistují... pokud totiž osoba pokládající otázku pociťuje potřebu získat odpověď, není to pro ni hloupá otázka.)

;)
Lepší, než nadávat na tmu, je zapálit svíci.

Člen Fóra

Příspěvekod Aaëth Vain » 22 led 2012 07:57

Tak já se připojím do diskuze tady, protože nikam jinam psát nemůžu. A to je vlastně taky důvod proč píšu. Nějak nemůžu psát ani do sekce, kde se noví členové představují, takže bych se rád zeptal co s tím? Díky za odpověd.
Pokaždé, když mě uvidíte zde na fóru, tak jsem i na chatu tohoto fóra. (Už si chci konečně s někým promluvit, protože za ten půlrok jaksi ještě nebyla příležitost)

Člen Rady Akademie

Příspěvekod Toruk » 22 led 2012 22:56

Písal som jednému z administrátorov fóra takže sa to určite čoskoro opraví. Fórum v poslednej dobe "odmieta spolupracovať" a táto chyba sa tu vyskytuje už minimálne dva dni a navyše Aaäth Vain nie si sám komu sa nedá predstaviť. Ale bu´d pokojný a trpezlivý akonáhle si to všimne administrátor tak bude všetko OK. Zatiaľ Nech Vás Všetkých Sila a s ňou aj trpezlivosť Sprevádza. Toruk
"Včerejšek je ta-tam, zítřek nám není znám ale dnešek to je dar, tak si toho daru náležite važ."
"Tvoja myseľ je ako hladina,keď je rozbúrená nedá sa v nej nič vidieť, ale keď ju upokojíš, odpoveď sa ti zjaví ako na dlani."

Člen Fóra

Příspěvekod Sinthoras » 22 led 2012 23:36

Zdravím, mám stejný problém, rád bych se představil, ale jak již bylo řečeno, nezbývá nic jiného, než být trpěliví.
Provázej Vás síla.
"Pravda osvěcuje mysl, avšak nepřináší vždy štěstí srdci."

Člen Rady Akademie

Příspěvekod Tyelpe » 23 led 2012 20:43

Tak už by to mělo zase fungovat (možnost vytvořit nové téma), vážně nechápu proč to nešlo, fórum si občas žije vlastním životem - omlouvám se :)

Příspěvekod radim18 » 09 úno 2012 12:01

jsem úplný nováček, a rád bych se naučil vnímat sílu ale nevím jak začít, jak jí poznat a vnímat, mohli byste mi prosím poradit nějaké cvičení nebo zkušenosti? předem děkuju :D

Člen Akademie

Příspěvekod Aar Ghuntu » 09 úno 2012 23:14

Ahoj Radime, doporučuji začít meditací, naučit se zklidnit mysl i tělo. Koncentrace, vyprázdnění mysli.
Něco najdeš tady, nebo tady.
s úctou
Aar Ghuntu

... dojít až tam, kde cesty končí a jabloně jsou plané ...

Člen Rady Akademie

Příspěvekod Toruk » 10 úno 2012 00:14

Ešte sa môžeš predstaviť v téme predstavenie, a keď získaš prístup k odpovedaniu na príspevky (staneš sa čelnom), a budeš chcieť vedieť niečo na čo si tu nenašiel odpoveď, tak stačí založiť novú tému a v diskusii určite nejaké odpovede prídu.
"Včerejšek je ta-tam, zítřek nám není znám ale dnešek to je dar, tak si toho daru náležite važ."
"Tvoja myseľ je ako hladina,keď je rozbúrená nedá sa v nej nič vidieť, ale keď ju upokojíš, odpoveď sa ti zjaví ako na dlani."

Člen Rady Akademie

Příspěvekod Saezar » 23 zář 2014 08:14

Přeji všem čarovnou rovnodennost a zasněný zemitý Podzim!

S.

https://www.youtube.com/watch?v=KucQUCLG66U

Hanussen

Příspěvekod Hanussen » 06 lis 2014 23:26

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli by byl někdo z rady ochoten mi pomoci s jedním školním projektem? Chtěl bych totiž napsat seminární práci o vašem společenství. Bohužel jsem na stránkách cestasily.cz nenašel žádný kontaktní e-mail, tak vám píšu alespoň takhle. Můj e-mail je adam.baudis@seznam.cz. Díky předem za pomoc.

Člen Rady Akademie

Příspěvekod Saezar » 08 lis 2014 08:16

Zdravím Tě, Adame,

můžeš se na mě obrátit na emailu JanJHorak(zav)email(t)cz.

Ať Tě provází Síla,
Saezar

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 02 led 2017 21:45

Ahoj delsi dobu jsem se neprihlasil a muj ucet uz neni aktivni. Je mozne jej znovu aktivovat? Dekuji. Templ

Člen Rady Akademie

Příspěvekod Tyelpe » 28 led 2017 10:23

Ahoj, na email by Ti měl přijít odkaz k reaktivaci účtu. Pak se budeš moci normálně přihlásit.

Tyelpe

Člen Fóra

Příspěvekod Templ » 28 led 2017 13:08

Dekuji

Zpět na Úvod